O LEKTORCE

Mgr. PETRA ZBOŘILOVÁ

Cestu ke svému ženství nevidím jako úsečku, která má počátek a konec. Naopak, je to opravdová CESTA. A doufám si říct, že krásná a radostná. Na cestě k sobě mě asi nejvíc napomohla jóga, která v člověku probouzí vnitřní sílu, intuici a víru v sebe. 

Díky cvičení Védské jógy a vědomé práci s dechem jsem lépe poznávala svoje tělo i mysl. A cesta se vinula dál, směrem k ženě. Zamilovala jsem si Hormonální jógu pro její neuvěřitelně léčivé i preventivní účinky. A pak už zbýval jen krůček, poznání tajů Pánevního dna a Psoas - svalů duše. 

Abychom opravdu žily svůj život a přibližovaly se ke své celistvosti, potřebujeme důvěřovat, všechno más svůj čas.

Jestli by člověk měl něčeho v životě dosáhnout, mělo by to být POZNÁNÍ. Poznání sama sebe:) Vítejte na této společné cestě 🙂 Na cestě moudrosti těla.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Svoje kurzy pořádám v Olomouci, nově si ale můžete zakoupit i přístup k mým videokurzům a cvičit tak z pohodlí domova, ať už jste kdekoli! 🙂

MOJE CERTIFIKACE:

Děkuji vám za VAŠE krásná
a milá slova

Asi pět roků mě vždycky v době ovulace neskutečně trápila nalitá a přecitlivělá prsa, nemohla jsem se ani obléknout. Žádný lékař ani babské rady nezabíraly. Až hormonální jóga, ta jediná zabrala. Jsem šťastná, po cvičení HJT mě už nic netrápí. Moc ti děkuji.
absolventkapo kurzu: Hormonální jóga 2021
Milá Peti, hlásím, že cvičím 3x týdně, cítím se skvěle, mám víc energie a manžel mi řekl, že vypadám o deset let mladší...
absolventkapo kurzu: Hormonální jóga 2023
Ahoj Peti. Víkendové cvičení přineslo své ovoce . Už večer došlo ke slabému špinění a …. je to po 2 měsících tu!!! Hurá !!!! Už jsem se bála, že budu muset na injekci.
absolventkapo kurzu: Hormonální jógy 2020
Už několik let mě trápí cysty na vaječnících. Ale že už po rozcvičce začaly praskat, to bych nevěřila. Moje gynekoložka je spokojená, říká, že vaječníky jsou úplně čisté.
absolventkapo kurzu: Hormonální jóga 2023
Každý týden před menstruací byl pro mě utrpení. Nálady a deprese nešly ovládat. Cvičím už 3 měsíce a PCO je čím dál mírnější. Konečně můžu vydržet sama se sebou.
absolventkapo kurzu: Hormonální jógy 2022
Měla jsem 5cm cystu a se svou gynekoložkou jsem byla domluvená, že ji budeme řešit. Přihlásila jsem se na kurz a po měsíci cvičení cystu zmizela, moje gynekoložka ji na ultrazvuku vůbec nenašla a moc se divila, že tam po ní nezůstaly ani žádné pozůstatky. Moc děkuji, už jsem byla smířená s operací.
absolventkapo kurzu: Hormonální jógy 2023
Můj lékař mě už několik roků doporučoval odnětí dělohy pro myom. Zkusila jsem homonální jógu a po roce poctivého cvičení mě můj gynekolog řekl, že odnětí dělohy už není nutné, dokonce se mi upravilo postavení dělohy. Řekl, ať všem říkám o hormonální józe a jejích účincích.
absolventkapo kurzu: Hormonální jógy 2021