VIDEOKURZ - NEMÁM NA SEBE ČAS

4 DECHOVÁ CVIČENÍ PRO KAŽDÝ DEN

INFORMACE O KURZU

Právě probíhá akce na všechny VIDEOKURZY se slevou 30%
která končí 30.6. 2024
Pro uplatnění slevy vložte při nákupu kód   MOJESLEVA30
🌿 Pečuj o své zdraví 🌿

Myslíte si, že není možné cítit se každý den příjemně? Jasně, každý den jsme vystavováni různým situacím a některé s námi umí i zacloumat. Ale navracet se do příjemného vnitřního klidu se dá docela snadno naučit.
A že nemáte na sebe čas? Opravdu nemáte čas několikrát za den se vědomě nadechnout? Připravila jsem pro vás pár dechových cvičeníček, která můžete dělat kdykoliv a kdekoliv, nikdo to na vás ani nepozná 🙂 Cítit se příjemně každý den je ta největší přirozenost. To je normální. Všechno je o našem rozhodnutí. Nikdo jiný na světě to za nás neudělá.

ukázkové video z kurzu nemám na sebe čas

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Všechny techniky mám roky prověřené na sobě a svých cvičenkách. Jediný fígl je v tom je DĚLAT. Jak budu ještě mockrát opakovat, je moc důležité učit se být celodenně v pozornosti k sobě. A hned, okamžitě, při prvním pocitu rozlady nebo úbytku energie se vědomě nadechnout. Brzy zjistíte, že stačí jen malá chvilka ke každodennímu vylaďování.
Cítit se příjemně každý den je ta největší přirozenost. Ono je to o našem rozhodnutí.

Pevně věřím, že vám kurz výrazně pomůže k tomu, abyste se v každodenním životě lépe cítily, protože si to zasloužíte. Nikdo nás neučil, jak si můžeme pomoci. Mnozí lidé ani netuší, že je možné každý den se cítit příjemně (přestože prožíváme spousty různých situací). Většina lidí netuší nic o tom, že se dá zbavovat přemýtání, těch zbytečných nepotřebných myšlenek, které nám otravují život. Není to tak těžké a dech nám k tomu krásně pomůže.
Věřím, že jste odhodlány vzít svůj život do vlastních rukou a možná toto bude začátek na cestě k nějaké změně ve vašem životě.

Budu se na vás moc těšit, Petra.

CELKOVÁ DÉLKA TRVÁNÍ VIDEOKURZU JE 55 MINUT S PŘÍSTUPEM NA 1 ROK

CENA KURZU JE

186 Kč

JIŽ MÁM ZAKOUPENO A CHCI VSTOUPIT