PÉČE O BEDERNÍ SVALY A LEDVINY PRO ŽENSKÉ ZDRAVÍ VIDEOKURZ

INFORMACE O KURZU

pro které ženy je kurz PÉČE O BEDERNÍ SVALY A LEDVINY PRO ŽENSKÉ ZDRAVÍ  vhodný

Procházíš menopauzou, máš potíže s menstruací, chystáš se na těhotenství, máš potíže s udržením těhotenství? Cítíš se vyčerpaná po porodu? Máš oslabenou imunitu, cítíš se unavená, obtíže se ti opakují? Pociťuješ strachy a úzkosti? Možná se motáš v kruhu. Možná je na čase začít od podlahy 🙂 To je od ledvin.
Pokud chceš podpořit nejen své ženské zdraví a vitalitu, nauč se s laskavostí pečovat o své ledviny. Ledviny jsou tím nejdůležitějším orgánem pro ženské zdraví a hormonální rovnováhu.
Současný výkonový životní styl našim ledvinám velmi neprospívá a vyčerpává je. Až 10% populace Čechů má energeticky vyčerpané ledviny (často i děti). Bederní svaly psoas nazývané také svaly duše a ledviny velmi úzce souvisí a pro ženské zdraví jsou stěžejní.
Naučíš se, jak uvolňovat bederní svaly a jak pomocí jemného cvičení a úpravy životního stylu podporovat energii ledvin pro celkové zdraví.

Seminář je vhodný pro všechny ženy, jakéhokoliv věku.
Pokud mají chuť v životě zpomalit a učit se poskytovat si laskavou pozornost a péči.

Životní energie je nám dána do vínku a my se naučíme cvičením, stravou a laskavým přístupem podporovat sílu ledvin, které ovlivňují všechny další orgány v našem těle a také naši dlouhověkost. Vítej na cestě laskavosti a láskyplnosti ke svému tělu.

V UKÁZKOVÉM VIDEU SE DOZVÍTE CO VÁS NA KURZU ČEKÁ, PRO KOHO JE VHODNÝ A JAK PÉČE O LEDVINY PROSPÍVÁ ŽENSKÉMU ZDRAVÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

E-BOOK

KDY JSOU LEDVINY OSLABENÉ A JAK TO POZNÁM?
E-book si můžete stáhnout v náhledové verzi. Plná verze je součástí kurzu.

KONTRAINDIKACE

Tuto praxi můžeš provádět bez omezení věku, svého zdravotní stavu, nemá žádné kontraindikace.

LEKCE KURZU

 • 1
  Úvodem si povíme základní informace o ledvinách a jakou roli hrají v životě ženy
  délka 17:45
 • 2
  Co všechno ledvinám prospívá a co jim škodí, jak a kdy o ně pečovat + e-book PÉČE O LEDVINY PRO ŽENSKÉ ZDRAVÍ
  délka 08:49
 • 3
  Navážeme kontakt s našimi ledvinami přes dotek a pohyb
  délka 56:30
 • 4
  Projdeme si dráhy ledvin
  délka 41:47

Vaše nejčastější otázky, které jsou pokládány na seminářích Ledviny pro ženské zdraví.

"Zvládnu cvičení?" Určitě, všechny pohyby jsou zcela přirozené a autentické, navracíme se do pohybu ještě před jakýmkoliv hodnocením, takže tady neplatí naše častá obava "dělám to dobře?"

"Musím cvičit každý den?" Ne, nemusíš. My už víme, že našim ledvinám nejvíc prospívá laskavý a láskyplnný přístup k sobě. To znamená např. chodit brzy spát, vícekrát za den odpočívat, stačí po chvilkách, nebýt perfekcionalistka, nebýt na sebe tvrdá. Pěstovat laskavost k sobě. Cvič podle své intuice.

"Jak zařadit praxi do každodenního života? Bojím se, že nebudu mít čas." Z praxe se ženami se mi osvědčilo toto: Každý den si lehni na tvrdou zem a naciť se na ni. A pak uvidíš. Třeba zůstaneš jen v klidu, bez pohybu, v integraci. Třeba se tvé tělo rozpohybuje do hydratace páteře nebo do embrionálního tance, nebo si tvé ledviny řeknou o pozornost a dotek.... Jen si lehni na tvrdou zem a uvidíš, co z toho bude 🙂 Jen zůstat v doteku se zemí je úžasná forma ukotvení, uzemnění, načerpní síly...vřele doporučuji.

"U praxe jsem usnula, vadí to?" Vůbec nevadí, naopak, dost pravděpodobně to bylo to nejvíc potřebné v danou chvíli. Na seminářích se tomu vždycky smějeme, že to nebyl spánek, ale integrace. Procesy probíhají a my jim nebráníme, takže usnout je úplně běžné.

"Při integraci pociťuji vztek, že neumím zůstat v klidu." Pracujeme tak jako s každou jinou emocí. Vztek si nevyčítám, neanalyzuji, ale zůstávám přítomná se svým vztekem (nebo jakoukoliv jinou emocí nebo pocitem). Jak přijde, tak odejde. Můžu si třeba říct: Já ti důvěřuju, ty to zvládneš:)

"Stále mám tendence analyzovat svoje prožitky při cvičení." Ano, bývá těžké neposuzovat, neanalyzovat to, co právě probíhá. My se ale UČÍME nechávat to být 🙂 Důvěřujeme moudrosti svého těla. Když budeme dál analyzovat, vytváříme si opět nové vzorce a to věřím nechceme.

"Můžu cvičit i jiná cvičení a dělat jiné sporty?" Samozřejmě. Tato praxe naopak zlepšuje všechno ostatní, co děláš, různé sporty, jógu, sociální vztahy s blízkými, v práci...

Co říkají, ženy, které kurzem prošly?

"Tak krásně uvolnit své tělo se mi snad nikdy v životě nepodařilo. Je to pro mě úplně nový pocit."

"Ta svoboda byla úžasná. Tak svobodný pohyb jsem ještě nezažila"

"Po praxi jsem unavená, jako když přeházím vagon s uhlím." Ano, my pracujeme s malým pohybem, který ale paradoxně uvolňuje velmi mnoho energie. Můžeš se cítit už po chvilce cvičení úplně unavená. To je v pořádku, přejdi do integrace.

Můžeš si přečíst nejčastější otázky, které mi ženy na semináři pokládají. Pokud bys měla jakýkoliv dotaz, ráda odpovím přes FB nebo mail: petrazborilovakurzy@gmail.com

ZAKOUPENÍM VIDEOKURZU PÉČE O LEDVINY PRO ŽENSKÉ ZDRAVÍ ZÍSKÁŠ PŘÍSTUP NA 1 ROK DO ČLENSKÉ SEKCE

CENA KURZU JE

849 Kč

JIŽ MÁM ZAKOUPENO CHCI VSTOUPIT