VIDEOKURZ

VNITŘNÍ SÍLA ŽENY A JAK ZAČÍT

INFORMACE O KURZU

VNITŘNÍ SÍLA ŽENY A JAK ZAČÍT :

VIDEOKURZ S PŘÍSTUPEM NA 1 ROK

„Neumím se zastavit. Mám plnou hlavu starostí. Jsem nerozhodná. Jsem nespokojená. Moje psychika je na bodu mrazu. Mám stavy úzkosti a paniky. Jsem k ničemu. Já už nevím, co mám dělat.“ To jsou velmi časté stesky, které trápí mnoho žen.
Cítíš, že v životě nestojíš na vlastních nohách, že ti chybí jakási vnitřní síla pro zdolávání tvého života? Že ti chybí radost v životě?

Začít můžeš úplně snadno. Spoj se se svým dechem a pěstuj svou vnitřní sílu ženy. Všechny ji máme, je obrovská a krásná. Spočívá v jemnosti.
Tato jednoduchá dechová cvičení jsou lety osvědčená a pomáhají mnoha ženám z mých kurzů. S chutí do toho:)

CO SE NAUČÍŠ

Naučíš se pěstovat svou vnitřní ženskou sílu pomocí dechu a pozornosti kdekoliv a kdykoliv, aby ses cítila příjemně a sebejistě. Naučíš se pěstovat odvahu a sílu. Stát nohama pevně na zemi. Jestli se chceš cítit v plné síle, něco pro to udělej. Nikdo jiný na světě to za nás neudělá. Připravila jsem pro tebe pár cvičeníček, které nezaberou moc času a dají se dělat kdykoliv přes den. Uvidíš, že pocítíš účinky už v průběhu prvního cvičení. Hlavně už začni. Všechno je o tvém rozhodnutí.

4 DECHOVÁ CVIČENÍ PRO KAŽDÝ DEN

Naše tělo má obrovskou schopnost pamatovat si všechny pocity. My toho využijeme. Na kurzu se společně nejdříve budeme učit prožívat svůj dech, prociťovat a znovu si uvědomovat všechny ty příjemné pocity klidu, síly, odhodlání, pevnosti, které jsou úplně normální, to je naše přirozenost.
Je dobré začínat v chráněném prostoru, doma nebo kde můžeš mít chvilku pro sebe. Potom můžeš cvičit kdykoliv přes den, třeba v práci. Stačí opravdu chvilka. A časem se dopracuješ k tomu, že jenom pomyslíš na svůj dech a bude to tam. Ten pocit klidu, síly, pevnosti, odhodlání si tvé tělo okamžitě opět vybaví. A ty můžeš žít svůj život ve tvé autentické síle.
Jednoduše začni. Možná to pro tebe bude start ke změnám ve tvém životě. Určitě to bude pro tebe povzbuzení na cestě k dalšímu sebepoznání.

Příklady z praxe:

 • Najednou v práci řeknu, co potřebuju, i když je to nepříjemné.
 • Obyčejné situace v životě zvládám s větší lehkostí. Je to velká úleva.
 • Zbavila jsem se stavů paniky.
 • Zjišťuju, že se mi mění život. Na co by mě dřív ani nenapadlo pomyslet, teď uskutečňuju.
 • Už nemám ty věčné strachy a úzkosti.
 • Nejsem už ta ustrašená holčička, co se bojí ozvat.
 • Jsem chápavější a milejší ke svým blízkým a moc mě za to chválí, jak jsem se změnila.
 • Cítím se daleko pevnější ve svém životě.
 • Dřív mě rozhodila každá nepříjemná situace, dnes mám větší nadhled.
 • Nikdy bych nevěřila, že tak jednoduché cvičení má takové účinky.
 • Než jdu něco řešit v práci, pevně se postavím, okamžitě v těle cítím obrovskou sílu a odhodlání
  a můžu řešit i nepříjemnosti, a to v úplném klidu.
 • Sama sebe nepoznávám. Moje kamarádky se mě ptají, co dělám.

ČEHO DOSÁHNEŠ?

Setkala jsem se s mnoha ženami, které nevěřily, že jim ještě může něco pomocI. Byly vyčerpané a bez naděje. Ztratily víru, že právě ony můžou být v životě spokojené.
Ale já často říkám, mnohdy stačí tak málo. Nejdůležitější je začít. Toto video je určené především pro vás ženy, které potřebujete rychle v životě pocítit životní sílu, víru v sebe a odhodlání. Pěstujte svou sílu a uvidíte, jak může život nabrat na otáčkách. Naučíte se, jak pracovat s přemítáním, spousty myšlenek nebo spousta starostí v hlavě. Naše tělo - duše potřebuje každodenní pozornost, stačí jen chvilka. A pokud ji dlouhodobě nedostává, ozve se buď nemocí nebo nespokojenosti v životě.
Pevně věřím, že ti kurz výrazně pomůže k tomu, aby ses v každodenním životě lépe cítila, aby se ti lépe dýchalo a taky stálo na vlastních nohách, protože si to zasloužíš. Nikdo nás neučil, jak si můžeme pomoci. Většina lidí netuší nic o tom, že se dá zbavovat přemítání, těch zbytečných nepotřebných myšlenek a pěstovat svou životní sílu.

Věřím, že jsi odhodlána vzít svůj život do vlastních rukou. Věřím, že toto bude začátek na cestě k nějaké změně ve tvém životě nebo začátek pro další práci na sobě.

Budu se na tebe moc těšit,
s láskou Petra

VIDEOKURZ MÁ 4 LEKCE S CELKOVOU DÉLKOU 28 MIN.

ZAKOUPENÍM VIDEOKURZU VNITŘNÍ SÍLA ŽENY A JAK ZAČÍT ZÍSKÁŠ PŘÍSTUP NA 1 ROK DO ČLENSKÉ SEKCE

CENA KURZU JE 

99 Kč

JIŽ MÁM ZAKOUPENO CHCI VSTOUPIT