PÉČE O PÁTEŘ - DOTEKY S MOUDROSTÍ TĚLA ONLINE VIDEOKURZ

INFORMACE O KURZU

Cítíte, že potřebujete ubrat? Neumíte se zastavit? Vlastně ani moc neumíte relaxovat? V hlavě vám neustále běhají myšlenky, napětí, přemítání? Toužíte se konečně uvolnit? Chcete se naučit být k sobě více laskavé? Potom vítejte na kurzu Doteky s moudrostí těla.

Budeme se učit HLUBOCE uvolňovat naše tělo, poskytovat si laskavou pozornost, uvolňovat svoji nervovou soustavu, zvyšovat svou citlivost, intuici a prohlubovat vlastní integritu, dotýkat se s moudrosti svého těla a s možnostmi sebe léčení. Pokud má být naše tělo a mysl zdravé a spokojené, musí být také uvolněné - tekuté 🙂

Ústřední pozornost budeme věnovat naší PÁTEŘI. Ať už máte s páteří potíže nebo ne. Páteř byla od pradávna považována za symbol zdraví.  Odborníci upozorňují na na tzv. „nemoc ze sezení“ jako na epidemii dnešní moderní doby. Páteř poskytuje našemu tělu důležitou oporu. Proto bychom se o naši páteř měli starat. Zdravá páteř byla vždy symbolem zdraví celého těla, ale také zdravé a pružné mysli.

Přestože se věnuji józe už řadu let, můžu říct, že teprve až při této praxi pocíťuji, jak je možné své tělo a svou mysl ještě více uvolňovat. Že je možné jít do větší a ještě větší hloubky. Přirozeně a intuitivně se tak navracet do svého těla.

I když jsem jógu cvičila denně a snažila se o uvolňování své krční páteře, moc to vlastně nepomáhalo 🙂 Taky po meditacích, přestože moje duše plesala blahem, tělo bývalo ztuhlé a já jsem cítila, že tady něco nehraje. Dnes už vím proč:) My ženy jsme jako voda, musíme neustále hezky plynout a pohybovat se. Dnešní jóga je spíše založenou na mužských principech a nám ženám nemusí vyhovovat všechno to, co mužům. Přestože jógu stále miluji, mé srdce tíhne k době ještě před vznikem jógy. A naše praxe je jakousi starodávnou velmi intuitivní jógou 🙂 Věřím, že se do ní také zamilujete.

Petra

V UKÁZKOVÉM VIDEU SE DOZVÍTE: CO VÁS ČEKÁ A PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ, JAK PÉČÍ O PÁTEŘ MŮŽETE PROSPĚT SVÉMU ZDRAVÍ. NA UKÁZKOVÉM CVIČENÍ VÁS SEZNÁMÍM SE ZÁKLADNÍMI PRINCIPY TEKUTÉ FYZIOTERAPIE

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

pro které ženy je kurz PÉČE O PÁTEŘ - DOTEKY S MOUDROSTÍ TĚLA vhodný

Může cvičit kdokoliv, kdykoliv, do nejvyššího věku, v jakémkoliv zdravotním stavu i třeba po úrazu, nebo když západní medicína nepomáhá. Cvičení nemá žádné kontraindikace.

Jedná se vlastně o tekutou fyzioterapii. Máte např. jakékoliv potíže s páteří, třeba letité bolesti zad? Máte chuť se učit, objevovat, zkoumat možnosti jak uvolňovat hluboké struktury svého těla na úrovni tkání a buněk, ale také bloky emoční? Prohlubovat své zdraví, radost a spokojenost v životě, tedy pracovat na své integritě? Důvěřovat svému tělu? Odevzdávat? Přijímat?

Na co se můžu těšit?

Na velmi jemnou jinovou praxi cvičení, na hloubku, pomalost, laskavost... Našimi nástroji budou dech, sílu vibrace zvuku a malé fluidní intuitivní pohyby. Je to spíše hraní si a zkoumání, prožívání, pozorování procesů v těle, objevování moudrosti těla a možnosti sebe uzdravování. Budeme se učit být přítomni ve svém těle a svoje tělo milovat. Nacházet sama sebe. Je to vždy zároveň práce psychosomatická.

Co určitě neočekávejte? Výkon 🙂

Zastavit naši mysl nebo nehnutě meditovat může být pro nás ženy dost obtížné. Naše praxe bude ale velmi přirozená a intuitivní, bude mít spíš podobu meditace v pohybu. Budeme se navracet do velmi starých vývojových vzorců pohybu. Určitě se nemusíte bát, že něco nezvládnete:)

Jaký budu mít užitek?

Benefity nepocítíte pouze na úrovni tělesné (opravdu jen malý výčet: páteř, klouby, hormonální a ženské zdraví, bránice, pánevní dno, ledviny, zlepšení dýchání..). Uvolněné tělo a pružná páteř vždy uvolňuje a zpružňuje i naši mysl. Budeme otevírat i hluboká témata a emoční bloky. Otevírá se ale pouze to, co máte zrovna v danou chvíli potenciál zvládnout, pracujeme ve vrstvách, jedná se o velmi nemanipulující přístup. Praxe je velmi udržitelná, je to cesta k sobě a má obrovský potenciál do budoucna. Vede nás do svého těla, ke svým kořenům.

KONTRAINDIKACE, KDY NECVIČIT

Cvičení nemá žádné kontraindikace. Při bolesti nebo potížích upozorním, jak se má cvičení zjemnit.

OBSAH KURZU

  • 1
    Povíme si o základních principech tekuté fyzioterapie a čeká nás první seznámení se zvukem.
    délka 09:05
  • 2
    Cvičení - hluboké uvolňování, hydratace páteře
    délka 43:48
  • 3
    Trocha teorie
    délka 08:50
  • 4
    Cvičení páteře s míčkem
    délka 33:08
  • 5
    Cvičení páteře v sedě
    délka 17:33
  • 6
    Embrionální pohyby pro páteř v leže
    délka 21:59

ZAKOUPENÍM VIDEOKURZU PÉČE O PÁTEŘ - DOTEKY S MOUDROSTÍ TĚLA ZÍSKÁŠ PŘÍSTUP NA 1 ROK DO ČLENSKÉ SEKCE

CENA KURZU JE

1 260 Kč

JIŽ MÁM ZAKOUPENO CHCI VSTOUPIT